درباره ما

مجموعه پلاستیک زرتابی از سال 1353 فعالیت خود را در زمینه پخش ظروف صنعتی پلاستیک آغـاز نمود .
این مجموعه در سال 1385 با توجه به نیاز بازار و با هدف ایجاد جهش کیفی در تولید مصنوعات پلاستیکی
و روزآمدی محصولات با نام تجاری زرپلاست پا به عرصه تولید نهاد .
اين مجموعه مفتخر است كه طي 31 سال سابقه فعاليت وخدمت به مردم كه حاصل تلاش مديران خدمتگزار و كــاركنـــان پرتلاش اين مجموعه است با توليـــــد و تـــنــــــــوع بيش از 350 نوع محصــــــــول ، يكــــي از بزرگترين پخش كنندگان و تولید كنندگـــان محصولات پلاستیک در ایران مي باشد ، مراتب رضايت مشتريان خود را به همراه داشته باشد .
زرپلاست در راستــــــاي تحقق اهداف خود كه مهمترين آن اولويت بخشيدن به خواسته هاي مشتري مي باشد آماده پـــاسخگويي و مساعـــدت به مشتريان جهت دريافت اطلاعـــــــات در خصوص محصولات ،خدمـــــــــات و توانمنديهاي توليد بدون فوت وقت مي باشد .
آنچه مــایه ی ادامه ی حیات ماست ارتباط مستمر با شماست. توجه به نیازهای فعلی و آتی شما سر لوحـه ی فعالیت های ماست. همزمان با افزایش فروش و توسعه شما ما نیز رشد می کنیم. ما بر این باوریم که شما از کـــار کردن با ما عــلاوه بر احساس رضایت و راحتی، باید به موفقیت نزدیک تر شوید. ما به اهـداف شما اهمیت می دهیم و نیـــاز شمــــا را نیـــاز خود می دانیــــم. از این جهت در حد وسع و تـــوان در راستـــای تخصــص خود یــــاری تـــان خـــــــواهیم کرد. خود ما در ادامــــــه ی این زنجیــــره از مشتریــان محصولات با کیفیت شماییم و استفاده از آن را به همگان توصیه می کنیم.

اطلاعات شرکت

نام شرکت/کسب و کار :
زرپلاست
نوع فعالیت :
تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
خدمات و محصولات :
گالن پلاستیکی، سطل پلاستیکی، بشکه پلاستیکی ، دبه پلاستیکی، بطری پلاستیکی، سطل رنگ، سطل چسب ، بطری استوانه، بطری سم، گالن روغن، دبه ماستی، گالن کتابی ، گالن صنعتی، گالن دکمه دار، قوطی پلاستیکی، قوطی پلمپی
نوع مالکیت :
شرکت سهامی خاص
سال شروع فعالیت :
1353

جدیدترین اطلاعات "زرپلاست" را دریافت کنید:

 
زرپلاست
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : گالن پلاستیکی، سطل پلاستیکی، بشکه پلاستیکی ، دبه پلاستیکی، بطری پلاستیکی، سطل رنگ، سطل چسب ، بطری استوانه، بطری سم، گالن روغن، دبه ماستی، گالن کتابی ، گالن صنعتی، گالن دکمه دار، قوطی پلاستیکی، قوطی پلمپی
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-56236175، 021-56236176، 021-56236177، 021-56236178، 021-56236179، 021-56236180
بروز رسانی 45 دقیقه پیش